مقدمه ای از مقاله اولترا امپریالیسم (Ultra Imperialism)

جمعه 17 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 03:02 ب.ظ

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

این وبلاگ، نخست به منظور انتشار نسخه نهایی یادداشت اولترا امپریالیسم آقای ناصر پورپیرار تاسیس شد و یادداشت های بعدی، به مرور افزوده شدند.  

این مقاله، الوترا امپریالیزم و مقاله دوم، سرنوشت یک شاگرد اول، در کتاب «چند بگو مگو درباره حزب توده، طبری، کیانوری و ... با چند مقاله دیگر» در سال 1374 ه.ش. به قلم آقای ناصر پورپیرار چاپ شده است.  

اولترا امپریالیسم در نشریات مختلف و متعدد نظیر مجله آدینه و یا جزوات معروف به ناریا، چاپ شده که نسخه فعلی و کنونی با اصلاحاتی چند توسط خود ایشان ، ارائه می گردد. به درخواست ایشان، مقاله ای در مورد اقتصاد جهانی و بانکداری به نام و نشانی متمم مقاله و نتیجه گیری اقتصادی و سیاسی افزوده شده است که می توانید آن را پس از اتمام مقاله و به عنوان مکمل موضوع اولترا امپریالیسم، مطالعه نمایید.  

مقاله دوم نیز که تاکنون جایی تجدید چاپ نشده است، برای اولین بار منتشر می شود و نگاهی است به حزب توده ایران، نورالدین کیانوری و خیانت ها و دروغ های بی پایان او که در زمان حیات خود آقای کیانوری منتشر شد و هرگز جوابیه ای برای آن ارسال نشد! همچنین اشاره هایی سازنده به ماجراهای تاریخ معاصر نظیر کودتای 28 مرداد.  

مقاله سوم، یادداشت های قلم، اشاره دارد به یکی از مهمترین تحولات بنیادین بشری و باعث و بانی انقلابات فکری و عقیدتی که حتی می تواند راه حلی برای اختلافات فرهنگی و دینی و اعتقادی و حتی رسیدن به اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام و ریشه یابی اختلافات فرقوی باشد. (اضافه شده در 20 آذر 1391 و 10 دسامبر 2012)   

چهارمین مقاله نیز تحت عنوان قبله عالم ، نگاهی است جامع و مانع به شخصیت و دوران ناصرالدین شاه قاجار معروف به ذوالقرنین و قبله عالم که توضیحات کافی نیز در آدرس، موجود است و بررسی وجود خارجی داشتن چنین فردی در تاریخ معاصر ایران. (افزوده شده در 3 بهمن 1391 و 22 ژانویه 2013 میلادی)   

مقاله پنجم نیز نگاهی انتقادی است به سنگ نگاره و کتیبه بیستون در نزدیکی صحنه از توابع کرمانشاه که اعتبار و ارزش کتیبه را نقد می کند و بررسی نوکنده و تقلبی بودن آن در قرن اخیر است. (افزوده شده در 3 بهمن 1391 و 22 ژانویه 2013 میلادی) ضمن اینکه می توانید فایل شرح مفصل کتیبه بیستون را نیز دانلود کنید. (۱۹ فروردین ۹۲)  به علاوه فیلم مستند «ابطال شناسنامه» نیز برای دانلود قرار داده شده است. (20 خرداد 92)   

مقاله ششم، نگاهی است به نقشه های شهرهای ایران پوریم زده تا قاجاریه به شکل مستند (افزوده شده در تاریخ اول فروردین ماه 1392)   

 

 

 

 

اولترا امپریالیسم

 

 

سرنوشت یک شاگرد اول

  

 

 قلم

 

 

قبله عالم 

 

متن کوتاه در باب کتیبه بیستون / PDF یا دانلود شرح مفصل کتیبه بیستون  

 

 نقشه شهرهای ایران   در دوران بعد از پوریم تا قاجاریه با فرمت PDF

 

 

 خرافه پردازی در تفسیر عتیق نیشابوری(سور آبادی)  یادداشتی در نشریه کتاب نقد

 

فتح آندلس، حمله اعراب مسلمان به اسپانیا به شکل فایل PDF شده 

 

مراکز و مکان های تولید جعل، پروسه ها و روش های ساخت کتاب ها و اسناد قلابی قدیمی نما  دانلود با فرمت PDF

 

 دو یادداشت : 1-پراکندگی ملی ، 2- سعدی، انبار دار زبان 

 

 

چند لینک مفید: 

 

متمم مقاله اولترا امپریالیسم و نتیجه گیری اقتصادی و سیاسی  

 

وبلاگ شخصی نویسنده : آقای ناصر پورپیرار 

 

دیگر مقالات منتشر شده از همین نویسنده  

  

گروه اینترنتی ناریا برای عضویت و یا دانلود مقاله اولتراامپریالیسم با فرمت PDF و نیز دانلود سایر فایلها و فیلم های مستند 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo